Pawlakowi na mózg padło

29 września 2013

Waldemar Pawlak nie jest przy władzy, więc łazi po studiach i jupitery wypalają mu mózg. Zaraza smoleńska wszędzie zresztą już dotarła i dziesiątkuje rozsądek ludzi, a polityków szczególnie.

Dotarł Pawlak do Polsatu, do programu Doroty Gawryluk „Premierzy” i padł. Złącza mu w mózgu się przegrzały, mózg mu padł, gdyż w rozmowie o katastrofie smoleńskiej, coś takie pustota Pawlaka indukowała: „Rozbijmy drugiego tupolewa!”

Pełna wypowiedź Pawlaka (godna „złotych ust”) brzmi:

Jest jeszcze jeden Tu-154, na którym można wykonać wiele eksperymentów. Można sprawdzić hipotezę wybuchu. Widziałem eksperymenty, na których samoloty pilotowane były automatycznie aż do uderzenia w ziemię, aby zobaczyć jak zachowują się poszczególne fragmenty samolotu. Jeżeli zniszczymy samolot w takiej pozycji, w jakiej miał uderzyć w ziemię, to zobaczymy na jakie fragmenty się podzieli. To można sprawdzić jedynie na rzeczywistym obiekcie, który rozbijemy, gdy będzie odwrócony kołami. W tej sprawie, jaką jest katastrofa smoleńska, nie ma co oszczędzać.

Może Pawlak jednak 10.04.2010 roku leciał do Smoleńska tym właśnie tupolewem, wyczołgał się z samolotu po rozbiciu. Do tej pory się nie przyznawał. Takie stwierdzenie jak wyżej świadczy, iż uległ on poważnemu wypadkowi, wybiło mu mózg. Jest już bezmózgowcem.

tagi: , , , ,

3 Odpowiedzi na “Pawlakowi na mózg padło”

 1. 1 ~Luciano Pisze :

  Uwazam ze wypowiedz Pawlaka wymaga drobnej korekty. Do TUtki trzeba zaladowac cala komisje Macierewicza, maja tez jakiegos pilota i przeprowadzic ten eksperyment.
  Pytanie? Ilu z tych co twierdza ze brzoza nie uszkodzila skrzydla, wsiadlo by do tego samolotu?
  Moja odpowiedz- zaden. A wasza?
  Pozdrawiam:

 2. 2 go-go Pisze :

  A moja odpowiedź sympatyczny Luciano nie może być inna, niż twoja. Dopuścić muszę jedną okoliczność, iż Lech K. mógł podświadomie chcieć skończyć ze sobą. I tak się stało, jak się stało. Lecz tego nigdy się nie dowiemy. // Pozdrawiam.

 3. 3 go-go Pisze :

  Odsyłam do tego linku: http://go-go-17.blog.pl/2013/09/30/gieroj-kaczynski-wpierod/
  Eto nasz gieroj.

Napisz odpowiedź