Kaczyński – więzień nienawiści i pogardy

4 listopada 2014

Jarosław Kaczyński stał się więźniem tego, co wyprodukował psychicznie – nienawiści.

Ta nienawiść powoduje, że już nic nie jest w stanie przysporzyć dobrego Polsce. Jedynie swoją i PiS klęskę. Kaczyński to przegraniec, który porażki nazywa „moralnymi zwycięstwami”.

Przegrywa z Ewą Kopacz. I dobrze. Premier go zaprosiła na rozmowę w kancelarii. Z tej wytworzonej nienawiści prezes PiS nie ma wyjścia. Wszystko jest dla niego porażką.

Przyjmie propozycję przyjścia – odtrąbiony będzie sukces premier Kopacz. Nie przyjdzie – zarzuci mu się nieumiejętność konstruktywnych rozmów z innymi.

Kaczyński wpadł we własne sidła. Świetnie podsumowała go premier Kopacz, która powiedziała:

>>Możemy się różnić, ale nie musimy się zwalczać. Nigdy więcej „trzech poziomów niżej”, ale też nigdy więcej „pisowskich śmieci”. Nigdy więcej „pan jest zerem panie pośle”, ale też nigdy więcej „unijnej szmaty”. Chcę to dziś obiecać Polakom<<.

Kaczyński został zakładnikiem własnej nienawiści, przemysłu pogardy. Więzień nienawiści. To nie polityk, to d…

tagi: , ,

Jedna odpowiedź na “Kaczyński – więzień nienawiści i pogardy”

  1. 1 ~Mariusz Pisze :

    Tak, nie tylko pan Kaczyński z tą nienawiścią przesadza. A może by tak przed kolejnymi wyborami pomajstrować przy ordynacji wyborczej, inaczej te nieszczęsne demokratyczne głosy liczyć i pogonić co najmniej 2/3 ekipy przy Wiejskiej? Kilka pomysłów na ten temat: http://blog.1i2.pl/?p=18

Napisz odpowiedź