Prokuratura i CBA szykanują ludzi

23 kwietnia 2017

Rafał Trzaskowski to jeden z najlepiej zapowiadającytch się polityków przyszłości. Dojdzie do nawyższych funkcji, jest osobą odpowiedzialną oraz samodzielny, to ktoś dużo inteligentniejszy niż taki bubek Duda.

Trzaskowski: Prokuratura, CBA – wszystkie te służby są używane w sposób całkowicie polityczny po to, żeby szykanować ludzi

Trzaskowski w „Kawie na ławę” TVN24 mowił:

Oczywiście rozmawiałem z Donaldem Tuskiem i mówiłem mu o tym, że jak będzie przyjeżdżał, to chętnie bym zademonstrował swoje przywiązanie do idei europejskości, co zresztą będziemy też robić 6 maja. Nie ja wymyśliłem czerwone kartki, bo to była akcja całkowicie spontaniczna”.

„Rzeczywiście te czerwone kartki to nie był najlepszy pomysł. Nie wiem, kto je wydrukował. To właśnie pokazuje, na ile spontaniczna była to akcja. Uważam, że takie spontaniczne akcje są bardzo pozytywne. Nie było okazji, żeby podziękować Tuskowi, a ludzie są rzeczywiście zdenerwowali tym, że jeżeli w ogóle była konieczność przesłuchania, to można to było zrobić w konsulacie w Brukseli. PiS jest odpowiedzialne za tę szopkę i za próbę sugerowania, że zwykła umowa, która polegała na tym, żeby chronić naszych żołnierzy w momencie, kiedy wracali z Afganistanu, którą podpisywało większość państw NATO-owskich, próba sugerowania, że w tym jest coś nie tak, że to tajna umowa, która mogłaby być sprzeczna z polskim interesem stanu, pokazuje, że to tylko i wyłącznie instrumentalne traktowanie prokuratury. Tak, jak teraz wysyła się CBA do KRS, tak prokuratura, CBA, wszystkie te służby są używane w sposób całkowicie polityczny po to, żeby szykanować ludzi”.

>>>

tagi: , , ,

Napisz odpowiedź