Glisty Kaczyńskiego wyszły na wierzch

27 kwietnia 2017

Jarosław Kaczyński się przestraszył – i dobrze. W rządzie Szydło widać rozłam, a ponadto sondaże będą gorsze dla PiS niż 31:29 dla Platformy Obywatelskiej.

Prezes udzielił wywiadu portalowi wPolityce.pl. Wszystkie lęki, jak glisty wyszły na wierzch.

Glista Kaczyńskiego o rekonstrukcji rządu:

„Ale na pewno nie na takiej zasadzie, że ktoś coś napisał, ktoś coś powiedział, ktoś o coś ma pretensję. W żadnym wypadku nie w ten sposób.”.

Druga glista o Annie Streżyńskiej:

„Słyszałem, że pani Streżyńska chciałaby kandydować na prezydenta Warszawy. Czy siedząc okrakiem na barykadzie odniesie sukces – nie jestem pewien”.

Trzecia glista o sondażach:

„Część tak zwanych sondaży to niestety operacje niewiele mające z sondażami wspólnego.”

Czwarta glista o Tusku:

„To wyglądało jak prapoczątek kampanii prezydenckiej.”

To był króciutki wywiad, z Kaczyńskiego więc wyszły tylko 4 glisty.

Beata Szydło nie rządzi, tylko uprawia PR. Chodzi po mediach i tłumaczy kolejny pisowski „sukces”. Rządzi się w gabinecie premiera i podczas posiedzeń rządu, a nie propagandą.

Bardzo dużo sukcesów, dane gospodarcze pokazujące, że wszyscy ministrowie pracują naprawdę solidnie i dobrze. Jest wszystko dobrze tak, jak powinno. Tyle tylko, że potrzebne są trzy rzeczy: dyscyplina, lojalność, konsekwencja i umiar.”

Bzdura! Polska jest coraz gorzej postrzegana w Europie. Dane gospodarcze są najgorsze od lat, ekonomiści coraz głośniej mówią, że grozi nam taki kryzys jak w Grecji.

Szydło w rozmowie w „Gościu Poranka” TVP Info skrytykowała Annę Streżyńską, minister cyfryzacji, która dobrze opisała populizm tego rządu.

Szydło: „Niektórzy ministrowie zbyt często dbają o własne, prywatne indywidualne kariery”.

To nie Streżyńska jest kłopotem tego rządu, ale Macierewicz, Waszczykowski i Morawiecki, który jest piarowcem, a nie ekonomistą.

Gęstnieją czarne chmury nad Polską.

>>>

tagi: , , ,

Napisz odpowiedź