Ewa Kopacz jest sexy. Marsz Wolności

6 maja 2017

Ewa Kopacz jest naprawdę wielka. Jej słowa na Marszu Wolnosci zapowiadają, gdzie skończy PiS.

I przede wszystkim, gdzie kobiety nakopią tego krasnala.

Kaczyński wyszedł na wojnę z polskimi kobietami i tę wojnę przegra

Ewa Kopacz mówiła na Marszu Wolności:

– Nie tak dawno, w poprzednim tygodniu ulicami Warszawy maszerowali ci, którzy nienawidzą wolności, Europy, współobywateli. Na naszych oczach rodziło się zło. Panie Kaczyński, niech pan spojrzy na tych szczęśliwych, zadowolonych i uśmiechniętych ludzi. Tu rodzi się dobro. Wiele było słów o wolności, która jest dla nas najważniejsza i najcenniejsza. Wiele było o tych, którzy o tę wolność walczą. Ja dzisiaj, polska kobieta zwracam się do tysięcy kobiet obecnych na tym marszu: bardzo dziękuję wszystkim tym, które stanęło w obronie  praw kobiet. Dziękuję organizatorkom czarnego marszu, uczestniczkom marszu.

I więcej:

„Dziękuję wszystkim kobietom w tych najmniejszych miejscowościach, które niekiedy zapłaciły przykrościami w swojej pracy. Chylę przed wami głowę, jestem dumna, że jesteście odważne, że potraficie się bić. To, co dla nas, polskich kobiet najważniejsze. O nasze prawo o decydowaniu o sobie. Dziękuję wam za to”

– Jarosław Kaczyński nie lubi i nie szanuje polskich kobiet. Nie mnie dociekać, dlaczego tak się dzieje. Ale jedno wiem. Wyszedł na wojnę z polskimi kobietami i ten wojnę przegra – podsumowała była premier Kopacz.

>>>

tagi: , ,

Napisz odpowiedź