Macierewicz: minister niszczący bezpieczeństwo Polski póki PiS u władzy

16 maja 2017

Antoni Macierewicz będzie tak długo ministrem, jak PiS trwało przy korycie, albo jak długo nie zniszczy Wojska Polskiego, po to by Wojska Obrony Terytorialnej były użyte przeciw społeczeństwu polskiemu.

PiS nie po to rzadzi, aby kraj się rozwijał i był coraz silniejszy.  PiS w tym najgorszym rozumieniu to partia klasyczna, którą interesuje tylko interes własny i władza. A przy okazji załatwia niedojrzałego Kaczyńskiego.

Takich fundnęliśmy sobie moralnych i intelektualnych oberwańców.

O Macierewiczu mówił w Radiu Zet Adam Hofman, który też nie jest moim ulubieńcem.

Konflikt w PiS z Macierewiczem skończyłby się utratą władzy

Hofman:

Rozpoczynanie walki z Antonim Macierewiczem z myślą, że może być ona wygrana, jest ryzykowne. Bo pozycja Macierewicza jest właściwie niekwestionowana, nawet jeżeli, to jego zasługi, środowisko jest tak mocne, że jeżeli ktoś myślał, że ono się skończy dymisją, to nie sądzę, żeby prezydent tak myślał. Gdyby (Kaczyński) podjął taką decyzję, to skończyłaby się dymisją ministra obrony, tylko taki konflikt polityczny wewnątrz osoby z Markiem Jurkiem skończył się de facto utratą władzy, tak samo pewnie konflikt z Macierewiczem skończyłby się w dłuższej perspektywie utratą władzy i dzisiaj nie wiem, czy jest sens kruszyć kopię o coś, co skończy się być może utratą władzy”.

Taka szarańcza dopadła Polskę. Plaga egipska.

>>>

tagi: , ,

Napisz odpowiedź