Sadurska w PZU to rozpirzenie Polski przez PiS

9 czerwca 2017

Szefowa kancelarii Dudy Małgorzata Sadurska – osoba kompletnie nieprzygotowana – zostanie wiceprezesem PZU. Do tej pory najbardziej znana była z tego, ze podnosiła ręce i śpiewała na cześć Tadeusza Rydzyka.

Upartyjnianie Polski nigdy wcześniej po 1989 roku tak się nie zdarzyła. Spisienie kraju, rozpirzenie Polski przez PiS. Śmieszny Marek Suski – jeden z najbliżej sytuujących się ucha prezesa – tak tłumaczy partyjniacko decyzję skoku na kasę Sadurskiej (pensja miesięczna – 90 tys. zł):

„W PZU nie ma wymogu konkursu na wiceprezesów. Jeżeli nie ma, to się go nie przeprowadza. Nie ma wiceprezesa. Jest poszukiwana osoba o wysokich kwalifikacjach – i zawodowych i moralnych – i jest poszukiwana osoba, która zna program PiS i jest rękojmią, że będzie on realizowany”.

Biznes mylony z partią. Chore do pisowskich trzewi.

Jacek Żakowski trafnie podsumował:

„Wysyłanie do wielkiego polskiego ubezpieczyciela, jakim jest PZU, ale ubezpieczyciela który traci rynek osoby tak nieprzygotowanej, tak zielonej jest bardziej nieodpowiedzialne niż to, co zrobiono ze stadniną w JanowieTam padły konie, tu padną miliardy”.

PiS rozpirza Polskę.

>>>

tagi: , , , ,

Napisz odpowiedź