Kankan Kaczyńskiego. Obywatele RP chcą powstrzymać tę operetkę

10 czerwca 2017

Przyszedł 10. – kiedyś pod tą miesięcznicą pensję dostawali robole – dla prezesa Kaczyńskiego czas na kankana. Jak inaczej nazwać te brewerie?

Kankan.

Przy Kaczyńskim – z deficytem przyzwoitości – stoją tacy pisowcy, jak Błaszczak z deficytem intelektu, Macierewicz – ten to ma deficyt normalności, ale tak ma każdy pacjent z Tworek i pozostała szajka PiS z deficytami.

I tak napisane jest to delikatnie – szajka, bo to coś więcej, to zorganizowana grupa bynajmniej prawa nie przestrzegająca.

Zawłaszczyło PiS państwo, zrobiło z kraju operetkę, operetkowy prezes. To musi się skończyć! Musi!

Takimi, którzy nie dają się, są Obywatele RP. I chyba ma rację Stefan Niesiołowski – PiS zmiecie ulica i Majdan.

Obywatele RP zapowiadają twardo kontrmiesięcznice.

Obywatele RP wydali oświadczenie:

W ciągu ostatnich miesięcy w trakcie kontrmiesięcznic wielokrotnie dochodziło do łamania prawa oraz używania przemocy zarówno przez policję, jak i manifestantów smoleńskich. Niestety jest prawdopodobne, że stanie się tak również 10. czerwca, zwłaszcza, że kontrmanifestacja może być liczniejsza.

Chcemy też poinformować, że w razie zatrzymań manifestantów 10.06. Obywatele RP, od godziny 22.00, staną w pikiecie pod komendą policji przy ulicy Wilczej. Tym razem po raz pierwszy uzyskać informacje o zatrzymanych będą próbowali z nami także parlamentarzyści z tworzącego się zespołu ds. monitorowania przestrzegania praw obywatelskich. O ewentualnych zatrzymaniach poinformujemy bezpośrednio po kontrmiesięcznicy, około godziny 21, na profilu Facebook Obywatele RP.

>>>

tagi: , , ,

Napisz odpowiedź