Twarz Kaczyńskiego to szczerbate oblicze oszustw PiS

11 czerwca 2017

Społeczeństwo obywatelskie jest coraz silniejsze. Polacy nie godzą się na dyktaturkę Kaczyńskiego. Można jednak się spodziewać, że państwo PiS będzie coraz brutalniejsze.

Jak to się skończy? Nie wątpię, iż podobnie jak skończyło się dla Janukowycza, wszak jesteśmy dużo dalej na Zachodzie. My, jesteśmy Zachodem i takie standardy są nam Polakom najbliższe. Z 86. miesięcznicy smoleńskiej zapamiętane zostanie, jak przez „porządek” PiS został potraktowany Władysław Frasyniuk – wybitna postać walki o suwerenność Polski.

Ale jeden szczegół winien być ponad wszystko – twarz Kaczyńskiego. Miesięcznica to jego festyn, gęba się mu śmieje od ucha do ucha, jakby się naćpał.

Na portaliku kaczyzm.info fajnie został to opisane. Autorka: Kasia Lili. Fragment:

„Najważniejsze są zdjęcia pokazujące rozbawioną twarz posła Kaczyńskiego. Przypomnijmy, że miesięcznice mają być wyrazem żałoby po osobach „poległych” w katastrofie lotniczej, modlitwą za nieżyjących, wspominaniem ich. W rzeczywistości, po nabożeństwie żałobnym w kościele następuje seans nienawiści prezesa rządzącej partii. Obwinianie wszystkich i wszystkiego, szukanie sprawców i produkowanie coraz bardziej fantastycznych teorii. W ostatnich miesiącach już nawet poseł Kaczyński nie wspomina ofiar tragedii, całe przemówienia są nienawiścią w czystej formie. Do wczorajszego wieczora ludzie stojący murem za prezesem rządzącej partii mogli mówić, że taki to sposób przeżywania żałoby, że ta nienawiść jest związana z utratą brata bliźniaka, że zmuszanie całej Polski do myślenia co miesiąc przez całe lata o nieżyjących 96 osobach to norma bo tak się wyraża rozpacz.

Jednakże widok roześmianego posła Kaczyńskiego podążającego na kolejną miesięcznicę, burzy tę całą narrację. Pokazuje, że comiesięczne „modlitwy za zmarłych” na drabince czy podeście to czysta hucpa, działanie obliczone na polityczny zysk”.

Twarz Kaczyńskiego to szczerbate oblicze oszustw PiS. Roześmiane oblicze szczerb i próchnicy moralności i tzw. wartości chrześcijańskich, tj. antywartości.

>>>

tagi: , , , , ,

Napisz odpowiedź