Ziobro z Orwella, jest najczystszą patologią rytu sowieckiego

5 października 2017

Człowiek-Nikt: intektualnie, moralnie i duchowo niesprawny – Ziobro. Używający wielkich kwantyfikatorów, jak u Orwella. Prawda znaczy kłamstwo, itd.

Taka szarańcza demoluje kraj, niszczy to, co z takim trudem było budowane po 1989 roku. Człowieczek nie posiadający kompetencji, kwalifikacji intelektualmnych, posługujący się ubogą retoryką, zaś dialektyka jest iście sowiecka. Rączki Ziobrze drżą, aby upartyjniać sądownictwo najgorszym sortem prawników, sądownictwo, ktore dopiero teraz stanie się niesprawne.

Polska na takie zło nie zasłużyła.

 

Ziobro: „Trzymam kciuki za prezydenta, za jego mądrość. Liczę na kompromis”.

Ziobro liczy, że Kaczyński złamie Dudę i dwie ustawy o Sądzie Najwyższym i KRS zostaną przyklepane w kształcie zawetowanych. Zresztą ustawy Dudy – jakoby poprawione – są podobnie niekonstytucyjne. Ziobro w „Gościu Wiadomości” TVP Info apelowal do Dudy ws. kompromisu owych ustaw:

Życzę i trzymam też kciuki za pana prezydenta, za jego mądrość i jego ludzi, odpowiedzialność ludzi, którzy są wokół niego, że ta mądrość wygra”.

Niszczenie demokracji i kretactwo jest nazywane mądrością. Ziobro staje się synonimem obleśności i zakłamania. Przeciez ktoś tak żaden nie stanie w szranki debaty z kimś posiadającym wiedze prawniczą, z fachowcem, bo Ziobro to gnuśna i leniwa postać.

Cuchnie Orwellem. Polacy muszą odstawić od koryta tych lewusów, póki jeszcze można naprawić poczynione zło, póki nie jest za późno.

>>>

tagi: , , ,

Napisz odpowiedź